چرا برای داشتن موی سالم به MSM نياز داريد؟

متیل سولفونیل متان یا MSM نوع طبیعی از سولفور است که در بسیاری از مواد غذایی یافت میشود. این ماده معدنی رایج از طریق مصرف شیر، غلات، میوه، سبزیجات و غذاهایی دریایی در بدن دریافت میشود. اما روش های فرآوری و آشپزی فعلی تاثیر MSM را تا حد زیادی کاهش میدهد. به همین دلیل آغاز کردن رژیمی حاوی مواد مغذی دارای MSM به عنوان روشی برای افزایش میزان دریافتی روزانه MSM موثر است. MSM میتواند برای مو نیز مفید باشد زیرا سولفور مورد نیاز بدن را تامین میکند. سولفور مولفه ای کلیدی در پیوندهای سیستینی محسوب شده و مسئولیت حفظ شکل مو را عهده دار میباشد.

چگونه کار میکند؟
MSM سولفور مورد نیاز برای تولید کلاژن و کراتین که هر دو برای رشد و سلامت مو ضروری هستند را تامین میکند.

موی شما سه مرحله طی میکند:
رشد: 3 تا 7 سال
استراحت: 2 تا 3 هفته
ریزش: 2 تا 4 ماه
هر تار مو در بدن همواره در یکی از این سه مرحله قرار دارد. اما شما متوجه ریزش زیاد مو نمیشوید چرا که هر مو در مرحله متفاوتی قرار دارد (در حالی که برخی موها در مرحله ریزش هستند برخی دیگر در وضعیت استراحت یا رشد قرار دارند. برای داشتن مویی درخشان و شاداب بسیار مهم است که از بدن خود مراقبت کنید. MSM یکی از مواد معدنی موثری است که در فرمول ویتامین های موی Hairfinity موجود است.
ویتامین های موی دارای MSM خریدار کنید.

برای آنکه بیشترین طول رشد مو امکان پذیر باشد باید اقدامات زیر را انجام دهید:
شکستگی مو را متوقف کنید: با پیروی از روش های مراقبت مو در بخش «اسرار رشد سریع تر مو» میتوانید شکستگی مو را به حداقل رسانده و به موی خود امکان حداکثر رشد را بدهید.
مشکلاتی که منجر به محدودیت رشد مو میشوند را بررسی کنید: با استفاده از انواع محصولاتی که بخشی از روش مراقبت مو هستند میتوانید میزان شکستگی مو را کاهش و طول موی خود را افزایش دهید.
اکنون مشاوره رایگان سلامت موی خود را دریافت کنید.