چگونه مو به سرعت رشد می کند

رشد سریعتر مو امکان پذیر است. موی سالم به طور طبیعی در حدود یک اینچ در هر دو ماه رشد میکند. اما به نظر میرسد موهای آسیب دیده هیچ رشدی ندارند. این امر به دلیل شکستگی مو در مرحله ای از رشد است و بنابراین رشد موی جدید چندان مشخص نمیشود. بررسی علل شکستگی مو و رسیدگی سریع به این دلایل بسیار مهم است.

مراحل رشد
حداکثر طول موی فرد به طور ژنتیکی بواسطه طول مرحله آناژن تعیین میشود. این مرحله ای است که هر تار مو از آن عبور کرده و معمولاً له عنوان «فاز رشد» شناخته میشود. شخصی که دارای موی سالم است و مرحله آناژن موی او برای دو سال به طول می انجامد رشد مویی دو برابر فردی با آناژن یک ساله دارد.
علاوه بر دریافت ویتامین ها، مصرف غذاهای سالم نیز موجب تقویت مو میشود. آنچه وارد بدن خود میکنید بر حجم موی شما تاثیرگذار خواهد بود.

برای برخورداری از موی سالم باید کارهای زیر را انجام دهید:
مو را از داخل بدن تقویت کنید: استفاده از ترکیباتی نظیر ویتامین های موی سالم Hairfinity میتواند خلاء موجود در رژیم غذایی را جبران کرده و مواد مغذی مورد نیاز بدن برای برخورداری از مویی سالم را از درون بدن تامین نماید.
توقف شکستگی مو: با پیروی از روش های مراقبت مو که در بخش «اسرار رشد سریع تر مو» درج شده، میتوانید میزان شکستگی موی خود را به حداقل رسانده و طول موی خود را به حداکثر برسانید.
دیگر مشکلاتی که رشد مو را محدود میکنند: استفاده از نوع خاصی از محصولات به عنوان بخشی از روش مراقبت مو میتواند به کاهش شکستگی مو و افزایش طول مو کمک کند. آیا برای بهبود روند مراقبت موی خود به کمک نیاز دارید؟ برنامه مجانی طراحی شده برای نیازهای موی خود را دریافت کنید. آیا میخواهید علت اصلی مشکلات موی خود را بشناسید؟ تحلیل میکروسکوپی موی خود را دریافت نمایید و اجازه دهید موی شما را در آزمایشگاه های خود مورد تجزیه تحلیل قرار دهیم تا شرایط آن را تعیین کنیم و برنامه انحصاری شما را مطابق با نیازهای خاص خودتان طراحی کنیم.
همین حالا برنامه اختصاصی خود را دریافت کنید.