ويتامين های دوران بارداری برای رشد مو

ویتامین های دوران بارداری معمولاً منجر به رشد مو میشوند چرا که مو طی دوره بارداری تمایل به رشد دارد. زنان تمایل به استفاده از مواد غذایی سالم در طول دوران بارداری دارند. اماخیلی زود و بعد از تولد نوزاد مو به وضعیت عادی بازگشته یا بیش از معمول شروع به ریزش میکند. ویتامین های دوران بارداری دارای مواد مغذی هستند که برای رشد مو مناسبند اما این تغییر چشمگیر در الگوهای رشد کاملاً به دلیل پروتئین ها نیست. برخی تغییرات طبیعی و هورمونی در دوران بارداری پدید می آیند که برای رشد مو مفید و موثرند.

بارداری چه سودی برای مو دارد؟
زمانی که خانمی باردار میشود بدن وی سرشار از اکسیژن میشودتا به طور مناسب مواد غذایی را به کودک در حال رشد خود برساند. جریان خون به حداکثر میرشد تا نیازهای متابولیک جنین را برآورده نماید. افزایش گردش خون به انتقال اکسیژن و مواد مغذی به پوست یر و فولیکول ها کمک میکند. طی دوران بارداری بدن سرشار از استروژن نیز هست. سطح استروژن طول فاز رشد را تنظیم میکند. هنگامی که میزان استروژن بالاست، مو به فاز رشد (آناژن) به مدت طولانی تر از قبل از وارد شدن به فاز ریزش ادامه میدهد. این امر موجب میشود همه موها در وضعیت رشد قرار گیرند و به همین دلیل است که زنان طی دوران بارداری رشد موی سریع تری را تجربه میکنند.

بعد از فراغت از بارداری
هنگامی که زن باردار است تمامی موهایی که به طور عادی وارد فاز ریزش شده بودند در فاز رشد متوقف میشوند. این امر سبب پر شدن و بلند شدن مو میشود. بعد از به دنیا آمدن نوزاد زنان معمولاً ریزش مو را تجربه میکنند چرا که هورمون ها سه ماه بعد از فراغت به سطح عادی باز میگردند. راه هایی برای مقابله با ریزش مو وجود دارد.

برای آنکه مویی بلندتر و سالم تر داشته باشم باید چه کنم؟
ویتامین های سلامت موی Hairfinity دارای فرمولی هستند که میتواند خلاء موجود در رژیم غذایی را جبران کرده و مواد مغذی مورد نیاز بدن برای برخورداری از مویی سالم را از درون بدن تامین نماید.
توقف شکستگی مو: با پیروی از روش های مراقبت مو که در بخش «اسرار رشد سریع تر مو» درج شده، میتوانید میزان شکستگی موی خود را به حداقل رسانده و طول موی خود را به حداکثر برسانید.
دیگر مشکلاتی که رشد مو را محدود میکنند: استفاده از نوع خاصی از محصولات به عنوان بخشی از روش مراقبت مو میتواند به کاهش شکستگی مو و افزایش طول مو کمک کند. آیا برای بهبود روش مراقبت موی خود به کمک نیاز دارید؟ برنامه مجانی طراحی شده برای نیازهای موی خود را دریافت کنید. آیا میخواهید علت اصلی مشکلات موی خود را بشناسید؟ تحلیل میکروسکوپی موی خود را دریافت نمایید و اجازه دهید موی شما را در آزمایشگاه های خود مورد تجزیه تحلیل قرار دهیم تا شرایط آن را تعیین کنیم و برنامه انحصاری شما را مطابق با نیازهای خاص خودتان طراحی کنیم.
حفظ رشد مو با اقداماتی نظیر خوابیدن بر روی بالش ساتن (که رطوبت مورد نیاز موی شما را جذب نکند) و محدود نمودن استفاده از مواد شیمیایی مانند ریلکس کننده ها.