انتخاب درمان برای رشد مو

درمان های رشد مو با استفاده از محصولاتی مراقبت که مو را تقویت کرده و از شکستگی آن جلوگیری میکنند ارائه میشوند. با استفاده از این درمان طول موی خود را حفظ کرده و رشد آن را افزایش میدهید. درمان با پروتئین از جمله ماسک آمینوی تقویت کننده Hairfinity به بازسازی ساختار مو کمک کرده و در نتیجه مو را تقویت نموده و شکستگی های آن را کاهش میدهد.
درمان های مربوط به رطوبت مو مانند حالت دهنده معادل کننده رطوبت Hairfinity سطح رطوبت مو را در میزان مطلوب حفظ کرده و انعطاف پذیری مو را افزایش می دهد به نحوی که مدل دادن مو موجب شکستگی آن نمیشود. آیا میخواهید بدانید موی شما قبل از شکستن متحمل چه میزان فشار میشود؟ تحلیل میکروسکوپی ما بر روی مو حاوی تست مقاومت کششی میباشد که این مولفه را تعیین میکند. هر دوی این محصولات برای حفظ سلامت مو ضروری هستند.

پروتئین حاصل از رژیم غذایی شما
داشتن رژیم غذایی حاوی مقدار توصیه شده از پروتئین برای حفظ استحکام مو ضروری است. موی شما با تغذیه ضعیف آسیب خواهد دید و تفاوتی نمیکند چقدر پروتئین مصرف کنید.

رطوبت حاصل از رژیم غذایی شما
نوشیدن حدود 68 اونس آب در روز تضمین میکند آبرسانی لازم به بدن و موی شما صورت میگیرد. موهای خشک پیش زمینه آسیب بوده و در نتیجه استفاده از درمان های رطوبت مورد نیاز ضرورت دارد.

لیست محصولات سلامت موی پیشنهادی را ملاحظه کنید.
برای داشتن مویی سلامت باید اقدامات زیر را انجام دهید:
مو را از داخل بدن تقویت کنید: استفاده از ترکیباتی نظیر ویتامین های موی سالم Hairfinity میتواند خلاء موجود در رژیم غذایی را جبران کرده و مواد مغذی مورد نیاز بدن برای برخورداری از مویی سالم را از درون بدن تامین نماید.
توقف شکستگی مو: با پیروی از روش های مراقبت مو که در بخش «اسرار رشد سریع تر مو» درج شده، میتوانید میزان شکستگی موی خود را به حداقل رسانده و طول موی خود را به حداکثر برسانید.
دیگر مشکلاتی که رشد مو را محدود میکنند: استفاده از نوع خاصی از محصولات به عنوان بخشی از روش مراقبت مو میتواند به کاهش شکستگی مو و افزایش طول مو کمک کند. آیا برای بهبود روش مراقبت موی خود به کمک نیاز دارید؟ برنامه مجانی طراحی شده برای نیازهای موی خود را دریافت کنید. آیا میخواهید علت اصلی مشکلات موی خود را بشناسید؟ تحلیل میکروسکوپی موی خود را دریافت نمایید و اجازه دهید موی شما را در آزمایشگاه های خود مورد تجزیه تحلیل قرار دهیم تا شرایط آن را تعیین کنیم و برنامه انحصاری شما را مطابق با نیازهای خاص خودتان طراحی کنیم.